Loading color scheme

TANTESTÜLET
Név Beosztás E-mail cím
Kovács Kristóf Áron intézményvezető; angol nyelv igazgato@patakpartiskola.hu
Kampné Gilyén Mária intézményvezető-helyettes; angol nyelv, etika kampne.gilyen.maria@patakpartiskola.hu
Mogyorósi Rita iskolatitkár titkarsag@patakpartiskola.hu
     
Név Beosztás E-mail cím
Berényi-Ács Gabriella logopédus berenyi.acs.gabriella@patakpartiskola.hu
Bokányi Zsuzsanna tanító, osztályfőnök - 1.Z  bokanyi.zsuzsa@patakpartiskola.hu
Bozsics Zsanett tanító, osztályfőnök - 2.P  bozsics.zsanett@patakpartiskola.hu
Czékmány Ilona digitális kultúra czekmany.ilona@patakpartiskola.hu
Dittert Alexandra földrajz, ének-zene, osztályfőnök - 7.J dittert.alexandra@patakpartiskola.hu
Dombi Katalin  tanító - 1.F dombi.katalin@patakpartiskola.hu
dr. Holczerné Horváth Katalin Mária tanító, osztályfőnök - 1.F holczerne.horvath.katalin@patakpartiskola.hu
Havjár Emőke tanító - 1.Z havjar.emoke@patakpartiskola.hu
Medvegy Krisztina tanító, osztályfőnök - 2.C medvegy.krisztina@patakpartiskola.hu
Mester Bálint Márton testnevelés mester.balint@patakpartiskola.hu
Mitróné Sergő Virág tanító, osztályfőnök - 4.S mitrone.sergo.virag@patakpartiskola.hu
Oravecz Szilvia tanító - 2.P oravecz.szilvia@patakpartiskola.hu
Rédlyné Kovács Gabriella magyar nyelv és irodalom, történelem, osztályfőnök - 5.G redlyne.kovacs.gabriella@patakpartiskola.hu
Szabó Réka angol nyelv szabo.reka@patakpartiskola.hu
Szabóné Molnár Szilvia tanító - 2.C molnar.szilvia@patakpartiskola.hu
Szalay Orsolya történelem, honismeret; tanító - 4.S szalay.orsolya@patakpartiskola.hu
Szonntag Andrea vizuális kultúra, technika és életvitel szonntag.andrea@patakpartiskola.hu
Tardyné Schlakker Mária Zsuzsanna természettudomány, osztályfőnök - 5.V tardyne.schlakker.zsuzsa@patakpartiskola.hu
Tatainé Fitos Andrea angol nyelv, fejlesztő pedagógus tataine.fitos.andrea@patakpartiskola.hu
Tihanyi Ildikó matematika, fizika, etika, osztályfőnök - 6.S tihanyi.ildiko@patakpartiskola.hu
     
Név Beosztás E-mail cím
Göbl Réka pedagógiai asszisztens gobl.reka@patakpartiskola.hu
Szűcs Erika iskolapszichológus szucs.erika@patakpartiskola.hu