Loading color scheme

TÁJÉKOZTATÓ ÁLLÁSHELY IRÁNT ÉRDEKLŐDŐKNEK

Szeretettel várjuk az olyan pedagógusokat, akik szívesen vállalnak szerepet egy új iskola megalapításában és egy új közösség létrehozásában. A Patakpart iskola nevelőtestületébe olyan pedagógusokat várunk, akik nyitottak a működő, hagyományos módszerek mellett újak kipróbálására és alkalmazására. Úgy látjuk, hogy a jelen iskolájának azoknak a készségeknek és képességeknek a kibontakoztatásában kell támogatnia a gyerekeket, amelyek ahhoz szükségesek, hogy az eljövő felnőttkorban boldogulni tudjanak. Ehhez a küldetéshez keresünk elhivatott pedagógusokat. Az álláshelyek a 2022/2023-as tanévtől tölthetők be, de a jelentkezéseket folyamatosan fogadjuk.

1.      pedagógus, technika szakos tanári képesítéssel
2.      tanító
3.      könyvtáros / könyvtáros tanár

Az álláshelyekkel és az iskolával kapcsolatban az igazgato[kukac]patakpartiskola[pont]hu e-mail címen lehet érdeklődni önéletrajz és motivációs levél megküldésével.