Kedves Szülők!

A Patakpart Iskoláért Alapítvány a Bethlen Gábor Zrt és a Miniszterelnökség által finanszírozott Városi Civil Alap támogatásával Családi vízitábort szervez 2024. július 17-21. között a Szigetközbe. Részletes tájékoztató az alábbi dokumentumokban olvasható:

Hirdetmény

Tájékoztató

Jelentkezni az űrlap (lhttps://forms.office.com/e/UyLruabJXC) kitöltésével és 15.000 Ft / fő előleg befizetésével lehet.

Az előleg befizetése történhet:

Utalással

a Patakpart Iskoláért Alapítvány számlájára: 10401110-50527076-84751003

Közleménybe: Vízitábor + gyerek vagy család neve

Készpénzzel

Az iskola Titkárságán

Egyeztetett időpontban: +36 30 852 78 01

A jelentkezés akkor érvényes, ha befizették az előleget ÉS kitöltötték az űrlapot.

A jelentkezés és az előleg befizetésének határideje: 2024. április 30. vagy a létszám feltöltéséig.

A befizetésről számlát állítunk ki, a jelentkezéseket ezzel igazoljuk vissza. (A számlázási adatokat az utalással egyidejűleg kérjük, e-mailben küldjék el a vizitabor@patakpartiskola.hu címre!)

Visszalépés esetén az előleget 2024. április 30-ig tudjuk visszafizetni!

További információ kérhető: vizitabor@patakpartiskola.hu

Tisztelt Szülők!

Szeretnénk figyelmükbe ajánlani egy ingyenes diáksportköri foglalkozást.

A röplabda edzéseket 4-8. osztályos tanulók számára heti két alkalommal Miorin Fabrizio az iskola egyik diákjának édesapja térítésmentesen tartja.

Az első alaklom e héten csütörtökön, 14:45-kor kezdődik.

Érdeklődni, bejelentkezni a következő elérhetőségeken lehet:

Miorin Fabrizio
+36 30 970 60 59

Az Óbudai Repülő Korong SE frizbi edzést tart iskolánkban

Az ultimate frizbi egy komoly kondicionális képességeket igénylő csapatsport, melyet 7 a 7 ellen űznek egy 100x37 méteres pályán. Cél a pontszerzés, hisz az a csapat nyer, akinek a játék végén több pontja van. A sportág egyedi szabályrendszere lehetővé teszi, hogy fiúk-lányok együtt is játszhassák, mivel nem megengedett a testi kontaktus. Érdekesség még, hogy a sportág nem alkalmaz bírót, a játékszabályok betartásáért minden játékos saját maga felel, így tehát egy maximálisan fair play alapú sportról beszélünk.

Az edzések hétfőtől péntekig 15.30-16.30-ig

Részvételi díj: 15 000 Ft/hó

Telefonszám: +36 30 477 3883

Jelentkezni az alábbi oldalon lehet: Edzésre jelentkezem