Loading color scheme

KÉT VEZETŐI PÁLYÁZAT ÉRKEZETT A PATAKPART ÁLTALÁNOS ISKOLA INTÉZMÉNYVEZETŐI BEOSZTÁS ELLÁTÁSÁRA

Kovács Kristóf Áron intézményvezetői megbízása 2021. augusztus 1-től 2022. július 31-ig szól, mivel a az új köznevelési intézmény kialakításakor jogszabályban rögzített lehetőség szerint nyilvános  pályázat kiírása nélkül kapta vezetői megbízását. A megbízás ilyen esetben legfeljebb a tevékenység megkezdését követő évre szólhat.

Az Emberi Erőforrások Minisztere által közzétett új felhívásra két pályázat érkezett, melyet Kovács Kristóf Áron és Nagy Edina nyújtott be.

Mivel az intézményvezetői megbízásra benyújtott pályázatok részét képező vezetési programok közérdekből nyilvános adatoknak minősülnek, azokat a nemzeti köznevelésről  szóló 2011. évi CXC. törvény 67. § (8) bekezdése szerint honlapunkon ezúton közzétesszük.

Kovács Kristóf Áron Intézményvezető pályázata
Nagy Edina pályázata